Šramková hrá na centri po jednej

Posledná Slovenka v hlavnej súťaži dvojhry REBECCA ŠRAMKOVÁ (18) nastúpi na centrálny dvorec klubu TC EMPIRE Trnava vo štvrtok po jednej hodine. Na turnaji EMPIRE Slovak Open 2015 vyradila už piatu nasadenú Rusku Rodinovú, teraz sa pokúsi prekvapiť v 2. kole s Češkou Denisou Allertovou.

Štvrtkový program odštartuje na centri nasadená česká turnajová jednotka Tereza Smitková, ktorá si od 11:00 zmeria sily s Ukrajinkou Juliou Bejgelzimerovou. Na dvorci číslo 13 v tom čase začne hrať Danka Koviničová proti Angeline Kalininovej z Ukrajiny a na kurte číslo 14 nastúpia Kateřina Vaňková proti nasadenej dvojke Aleksandre Kruničovej.

Nie pred 13:00 sa odohrá duel poslednej Slovenky v hlavnej súťaži dvojhry Rebeccy Šramkovej s Allertovou. Nasledovať bude ďalší atraktívny zápas v podaní šiestej nasadenej Wickmayerovej a talentovanej Lotyšky Ostapenkovej. Program na centri uzavrie štvorhra, v ktorej sa do semifinále pokúsi postúpiť dvojica Čepelová/Škamlová. Podvečer budú na trinástke o to isté bojovať Slovenky Mihalíková s Kristínou Schmiedlovou.

Photos by: 
Frantisek Uhrovic