Na prvom ženskom 60-tisícovom turnaji v Trnave aj tenistky z Top 100 rebríčka WTA, prihlásila sa aj Lisická

Už na prvom ženskom turnaji zo série EMPIRE Indoor Tennis Tour 2022, ktorý sa bude konať od októbra v klube TC EMPIRE Trnava, sú prihlásené aj tenistky z prvej svetovej stovky ženského rebríčka WTA. Medzi prihlásenými hráčkami figurujú Slovenky či bývalá finalistka Wimbledonu Lisická.

KOMPLETNÝ ZOZNAM HRÁČOK NÁJDETE TU

Čítať viac…

Jedinečná a rekordná séria medzinárodných turnajov v TC EMPIRE Trnava

Organizovanie ôsmich medzinárodných turnajov pod názvom EMPIRE Indoor Tennis Tour 2022 v klube TC EMPIRE Trnava je výnimočným počinom, ktorý nemá obdobu v histórii slovenského tenisu.

Ide o náročnú výzvu v spolupráci s Medzinárodnou tenisovou federáciou (ITF), ktorá sama považovala náš klub za ideálne miesto pre konanie takéhoto bohatého počtu tenisových podujatí.

Čítať viac…

Finále EMPIRE Slovak Open v nedeľu od 11:00: Blinkova vs. Pera

Do finále ženského antukového turnaja EMPIRE Slovak Open 2019 sa prebojovala ako prvá Anna Blinkovová z Ruska, ktorá zvíťazila nad Američankou Christinou McHaleovou 6:3, 4:6, 6:3. V súboji o titul (v nedeľu od 11:00) sa stretne s Američankou Bernardou Perovou, ktorá zdolala v druhom semifinále Paraguajčanku Veronicu Cepedeovú-Roygovú 6:2, 6:0.

Čítať viac…

V semifinále EMPIRE Slovak Open Cepedeová-Roygová vs. Perová a Blinkovová vs. McHaleová

Dvojnásobná finalistka nášho turnaja (2018, 2017) Veronica Cepedeová-Roygová má opäť šancu postúpiť do finále EMPIRE Slovak Open. V piatok zdolala v prvom štvrťfinále na centri Maďarku Annu Bondarovú 6:4, 6:2 a v sobotu poobede bude bojovať v semifinále dvojhry. Druhou semifinálovou dvojicou je Ruska Anna Blinkovová a Američanka Christina McHaleová. Prvý zápas semifinále dvojhry sa začne 18. mája 2019 od 12:00.

Čítať viac…

Deň plný zábavy pre deti s rodičmi a so Srandou Bandou!

Deň plný zábavy sa každoročne koná v sobotu od skorého rána a je určený pre všetkých návštevníkov, ktorí zavítajú do tenisového centra EMPIRE Trnava.

Na deti čaká od 09:00 do 13:00 nafukovací hrad, maľovanie na tvár, animátorky s množstvom zábavných hier, športové a pohybové súťaže a minitenis. V roku 2019 nebude chýbať ani vystúpenie šoumenov zo Srandy Bandy!

Family Day vyvrcholí semifinálovými zápasmi dvojhry a finálovým zápasom štvorhry turnaja EMPIRE Slovak Open.

Čítať viac…

Vypletač Róbert Nagy minul na rakety tenistiek v Trnave už 13 kilometrov výpletu

Za 10 rokov 1286 rakiet

Výplet rakety môže výrazne ovplyvniť výkon hráča či hráčky na turnaji a preto každé takéto špičkové podujatie potrebuje špičkového odborníka v tejto oblasti. V prípade EMPIRE Slovak Open je ním už od roku 2009 Šamorínčan Róbert Nagy, ktorý vie pripraviť raketu aj do šiestich minút, aj keď v takom prípade ide skôr o výnimky. Pri rozhovore o jeho práci sme sa však dozvedeli oveľa viac...

Čítať viac…

Čepelová postúpila do 2. kola v Trnave, v druhom štvrtkovom zápase už prehrala

Slovensko malo zastúpenie v druhom kole najväčšieho ženského tenisového turnaja pod Tatrami EMPIRE Slovak Open 2019. Jana Čepelová postúpila po 2 hodinách a 41 minútach cez Chorvátku Mrdezovú po víťazstve 5:7, 6:4, 7:6(3). Následna vypadla v 2. kole, keď nestačila na výborne hrajúcu a druhú nasadenú Američanku Bernardu Perovú po hladkej prehre 0:6, 1:6.

Čítať viac…

Stránky