Hráčska párty (15. máj 2018)

Počas turnaja je utorkový večer po 19.00 vždy špeciálne venovaný hráčkam, ktoré majú možnosť spoznať sa medzi sebou, ale taktiež s partnermi a organizátormi turnaja. Akcia sa koná v atraktívnom prostredí hotela EMPIRE**** a reštaurácie Strawberries. Neoddeliteľnou súčasťou večera sú, samozrejme, gastronomické pochúťky a lahodné nápoje v sprievode príjemnej muziky.

Deň so škôlkarmi (16. máj 2018)

Klub TC EMPIRE Trnava, kde sa koná turnaj, sa aktívne venuje aj najmladším tenistom v prípravke. Pre deti pripravil program počas podujatia tréner Jaroslav Kormyš a jeho kolegovia. „Spolupracujeme s deviatimi škôlkami, ktoré chodia raz za týždeň do nášho klubu. Tieto deti chceme privítať počas turnaja. Posadia sa na tribúnu, uvidia bruchovraveckú šou Sranda Banda. Deti budú v hľadisku centrálneho kurtu ešte pred zápasmi, ktoré začínajú o 11:00. Dostanú tričká, zahrajú si s hviezdami slovenského tenisu,“ povedal kouč.

Family Day (19. máj 2018)

Deň plný zábavy sa každoročne koná v sobotu od skorého rána a je určený pre všetkých návštevníkov, ktorí zavítajú do tenisového centra EMPIRE Trnava. Na deti čaká nafukovací hrad, maľovanie na tvár, animátorky s množstvom zábavných hier, športové a pohybové súťaže a minitenis. Family Day vyvrcholí semifinálovými zápasmi dvojhry a finálovým zápasom štvorhry.

 

VIP Day (19. máj 2018)

Sobota patrí aj partnerom podujatia, pre ktorých máme pripravený štvorhrový turnaj. Deň je zakončený večerným rautom v reštaurácii Strawberries v hoteli EMPIRE, kde bude okrem bohatého občerstvenia aj odovzdávanie cien víťazom V.I.P. turnaja.