V stredu Schmiedlová so Šramkovou už od 11:00, odohrá sa 13 dvojhier

Program turnaja EMPIRE Slovak Open 2018 bude v stredu 16. mája nabitý, keďže sa v utorok pre dážď nemohol odohrať ani jeden duel. V akcii budú slovenské tenistky či zahraničné hviezdy.

Nasadená turnajová dvojka Slovenka Anna Karolína Schmiedlová si zmeria sily v úvodnom kole s členkou trnavskej EMPIRE Tennis Academy Rebeccou Šramkovou v stredu už od 11:00 na centrálnom kurte.

Čítať viac…

Žreb hlavnej súťaže, Schmiedlová proti Šramkovej, v pondelok hrá Mihalíková a Juhászová

V nedeľu poobede sa na najväčšom ženskom antukovom turnaji u nás konal žreb hlavnej súťaže dvojhry. Už v prvom kole EMPIRE Slovak Open 2018 v Trnave sa stretnú viaceré zaujímavé dvojice vrátane Sloveniek Anny Karolíny Schmiedlovej a Rebeccy Šramkovej! V pondelok bude hrať ako prvá zo Sloveniek v hlavnej súťaži Tereza Mihalíková.

Čítať viac…

Návrat Schmiedlovej do Trnavy: Zopakuje rok 2014?

Vracia sa na miesto činu. Slovenská fedcupová reprezentantka Anna Karolína Schmiedlová (23) zvíťazila na turnaji EMPIRE Slovak Open ešte v sezóne 2014 a dosiaľ je jedinou tenistkou spod Tatier, ktorá na našom turnaji dominovala vo dvojhre. Odvtedy si toho zažila viac než dosť. Bola aj na absolútnom vrchole ako Tenistka roka v SR, ale potom musela bojovať o body v tretej stovke rebríčka WTA. No teraz je späť v prvej svetovej stovke a zároveň patrí opäť medzi jednu z favoritiek na titul v Trnave.

Čítať viac…

Nabitý utorok, na centri hrajú Šramková, Kužmová aj Schmiedlová

Utorňajší program ženského antukového podujatia EMPIRE Slovak Open 2017 prinesie opäť skvelé zápasy vrátane tých slovenských. Na centrálnom kurte budú hrať Rebecca Šramková, Viktória Kužmová aj Anna Karolína Schmiedlová, ktoré sa pokúsia prebojovať do druhého kola najväčšieho ženského turnaja na Slovensku.

Čítať viac…

Karolína Schmiedlová nepríde do Trnavy

Anna Karolína Schmiedlová, ktorá mala byť na turnaji EMPIRE Slovak Open 2015 nasadenou jednotkou, do Trnavy nemôže prísť. Má problémy s rukou a z podujatia sa teda odhlásila pre zdravotné problémy.

Schmiedlová nestačila v piatkovom semifinále dvojhry na turnaji WTA v marockom Marrakéši na Ukrajinku Elinu Svitolinovú, ktorej podľahla 0:6, 3:6. Riaditeľ turnaja Miroslav Hlavna potvrdil, že pre problémy s rukou nepoteší svojou účasťou fanúšikov v Trnave. Prvou nasadenou bude napokon Češka Tereza Smitková.

Čítať viac…

Karolína Schmiedlová pred ESO: Som sebavedomejšia a istejšia

Nasadená jednotka EMPIRE Slovak Open 2015 Anna Karolína Schmiedlová (20) vstúpila do aktuálnej sezóny bravúrne. Hrala dve finále turnajov WTA a v Katoviciach získala svoj premiérový titul na tomto okruhu. Ocitla sa dokonca v pozícii líderky slovenského fedcupového tímu, ktorú zvládla. Jej 46. miesto v rebríčku zďaleka nemusí byť tohtoročné maximum. V rozhovore pre turnajový bulletin prezradila Košičanka a obhajkyňa titulu viac o nedávnych úspechoch a ich príčinách, ale aj o tom, ako sa v Trnave pred rokom cítila a na čo nikdy nezabudne.

Čítať viac…

Najväčší ženský turnaj na Slovensku sa blíži: V Trnave bude aj Schmiedlová!

Od 2. mája 2015 bude najväčší tenisový areál na Slovensku - EMPIRE Trnava opäť žiť svetovým tenisom. Najväčšie ženské podujatie pod Tatrami EMPIRE Slovak Open 2015 s navýšenou dotáciou 100 000 USD privíta viaceré skvelé domáce i zahraničné tenistky na čele s fedcupovou reprezentantkou a nedávnou víťazkou WTA turnaja v Katoviciach – Annou Karolínou Schmiedlovou, 46. hráčkou sveta.

Čítať viac…