Najväčší ženský turnaj na Slovensku sa blíži: V Trnave bude aj Schmiedlová!

Od 2. mája 2015 bude najväčší tenisový areál na Slovensku - EMPIRE Trnava opäť žiť svetovým tenisom. Najväčšie ženské podujatie pod Tatrami EMPIRE Slovak Open 2015 s navýšenou dotáciou 100 000 USD privíta viaceré skvelé domáce i zahraničné tenistky na čele s fedcupovou reprezentantkou a nedávnou víťazkou WTA turnaja v Katoviciach – Annou Karolínou Schmiedlovou, 46. hráčkou sveta.

Čítať viac…

Na EMPIRE Slovak Open Sevastovová a Allertová

Do zoznamu hráčok, ktoré budú štartovať na najväčšom slovenskom ženskom turnaji, pribudli ďalšie zaujímavé mená. Lotyška Anastasija Sevastovová (25) vyhrala v Trnave už dve podujatia. V roku 2012 vtedy 50-tisícový EMPIRE Trnava Cup a len pred dvomi mesiacmi aj 10-tisícový EMPIRE Womens Indoor v hale. Teraz dostala od organizátorov voľnú kartu do kvalifikácie dvojhry.

Čítať viac…

V Trnave bude hrať prvýkrát Klára Koukalová

Turnaj EMPIRE Slovak Open je známy tým, že ho vyhľadávajú nielen slovenské, ale aj české hráčky. Napríklad Barbora Záhlavová-Strýcová podujatie pred dvomi rokmi vyhrala, v minulej sezóne nestačila vo finále na Karolínu Schmiedlovú. V roku 2014 hrala v Trnave aj skúsená česká deblistka Hradecká či mladá Siniaková. Teraz príde opäť zaujímavá tenistka od našich susedov.

Čítať viac…

Jana Čepelová potvrdila účasť na EMPIRE Slovak Open 2015

Slovenská fedcupová reprezentantka Jana Čepelová bude hrať na májovom ženskom antukovom turnaji v Trnave (2. - 10. 5. 2015) po štvrtý raz v kariére. V klube TC EMPIRE hrala v rokoch 2009, 2011 a 2013, pričom jej najväčšími úspechmi boli dve finálové účasti vo štvorhre.

Čítať viac…

EMPIRE Slovak Open 2015 v Trnave bude mať až stotisícovú dotáciu

Najväčší ženský turnaj na Slovensku ITF EMPIRE Slovak Open (2. - 10. máj 2015) opäť narastie. Zvýšená dotácia, ktorá sa zatiaľ zastavila na 100-tisíc dolároch, sa prejaví v ešte kvalitnejšom menoslove svetových hráčok, ktoré zavítajú do Trnavy a klubu TC EMPIRE na Hajdóczyho ulici.

Čítať viac…