Jedinečná a rekordná séria medzinárodných turnajov v TC EMPIRE Trnava

Organizovanie ôsmich medzinárodných turnajov pod názvom EMPIRE Indoor Tennis Tour 2022 v klube TC EMPIRE Trnava je výnimočným počinom, ktorý nemá obdobu v histórii slovenského tenisu.

Ide o náročnú výzvu v spolupráci s Medzinárodnou tenisovou federáciou (ITF), ktorá sama považovala náš klub za ideálne miesto pre konanie takéhoto bohatého počtu tenisových podujatí.

V Trnave môžeme očakávať najmä v prípade dvoch prvých ženských turnajov W60 EMPIRE Women's Indoor 2022 s dotáciou 60 000 USD účasť svetových hráčok aj z Top 100 rebríčka WTA. Nielen to, ale aj októbrový termín je prísľubom kvalitného obsadenia turnajov a atraktívnych zápasov pre divákov.

Tenisoví fanúšikovia uvidia v klube aj duely juniorov alebo mužov v závere sezóny. Októbrové načasovanie ženskej časti série je ideálne nielen pre účasť slovenskej ženskej tenisovej špičky, ale aj hráčok z celej Európy, ktoré uvítajú, že v tomto období môžu hrať dobre dotované podujatia v strednej Európe.

Myšlienka turnaja je spojená aj s dôležitým výročím trnavského tenisu, ktorý oslavuje v sezóne 2022 presne 100 rokov od svojho vzniku.

ZOZNAM TURNAJOV: