Čepelová v stredu po tretej, hrá aj Schmiedlová

V stredu je na programe turnaja EMPIRE Slovak Open 2015 až deväť zápasov dvojhry vrátane duelov prvej a tretej nasadenej hráčky. Hneď o jedenástej zasiahne do hry turnajová trojka Klára Koukalová, ktorá nastúpi proti Danke Koviničovej z Čiernej Hory. Na centri je naplánovaný aj zápas dňa medzi domácou Janou Čepelovou a Češkou Terezou Smitkovou.
 

Čepelová nebude hrať na centrálnom dvorci v stredu skôr ako o tretej poobede. Vyzve Smitkovú, ktorá je v Trnave najväčšou favoritkou na titul. Smitková je 65. v rebríčku WTA.

Po zápase Koukalovej a pred duelom Čepelovej sa uskutoční aj stretnutie medzi Izraelčankou Peerovou a Češkou Allertovou. Víťazka nastúpi v 2. kole proti domácemu prekvapeniu turnaja Rebecce Šramkovej.

Program na hlavnom dvorci uzavrie zápas medzi mladou Lotyškou Ostapenkovou a členkou EMPIRE Tennis Academy v Trnave Ruskou Darjou Kasatkinovou.

Na dvorci číslo 13 bude hrať od 11:00 slovenská kvalifikantka Lenka Juríková proti Vaňkovej z Česka a nie pred 16:00 sa objaví na kurte aj naša talentovaná juniorka Kristína Schmiedlová, ktorá má voľnú kartu v hlavnej súťaži.

Photos by: 
www.empireslovakopen.sk