V prvý deň EMPIRE Slovak Open v akcii Češka Hradecká, ale aj Juríková, Jamrichová a Šenkárová

Už kvalifikácia dvojhry na najväčšom ženskom antukovom turnaji EMPIRE Slovak Open 2017 s dotáciou 100 000 USD má zaujímavé obsadenie. V sobotu 13. mája bude hrať na dvorcoch klubu TC EMPIRE aj známa česká reprezentantka,  strieborná medailistka z londýnskej olympiády a výborná deblistka Lucie Hradecká.

Čítať viac…

Juríková prekvapila a postúpila, v stredu bude hrať aj Čepelová

Na antukovom ženskom turnaji EMPIRE Slovak Open 2016 sa udialo veľké prekvapenie na úkor favoritky, keď v prvom kole vyhrala 621. hráčka rebríčka WTA Lenka Juríková nad Američankou Louisou Chiricovou 3:6, 6:2, 6:2. Členka domáceho klubu Juríková bude teda hrať aj v stredu 11. mája v druhom kole proti Češke Kristýne Plíškovej. Do bojov zasiahne i slovenská fedcupová reprezentantka Jana Čepelová.

Čítať viac…

V utorok v akcii až 5 Sloveniek, Rybáriková po piatej

Utorok 10. mája ponúkne na trnavskom antukovom turnaji EMPIRE Slovak Open 2016 nabitý program, vo dvojhre bude hrať až päť slovenských tenistiek. Všetky ich zápasy budú na centrálnom kurte a diváci uvidia v akcii aj fedcupové reprezentantky Magdalénu Rybárikovú a Terezu Mihalíkovú.

Čítať viac…

Juríková po roku opäť do hlavnej súťaže z kvalifikácie

Lenka Juríková sa tak, ako pred rokom, prebojovala do hlavnej súťaže dvojhry na antukovom EMPIRE Slovak Open. Teraz zdolala vo finále kvalifikácie prvú nasadenú Arantxu Rusovú z Holandska po výsledku 3:6, 7:6(5), 6:3. V úvodnom kole main draw uspela Kristýna Plíšková.

Čítať viac…

Juríková so šancou na hlavnú súťaž, Hončová nie

K piatim Slovenkám v 32- člennom poli (Rybáriková, Čepelová, Kužmová, Mihalíková, Šramková) sa ešte môže pridať aj Lenka Juríková, ktorá však musí v pondelok zdolať Holanďanku a prvú nasadenú v kvalifikácii Arantxu Rusovú.

Čítať viac…

Mihalíková so Schmiedlovou vypadli, skončila aj Juríková

Slovenským reprezentantkám sa nepodarilo postúpiť do finále štvorhry na antukovom EMPIRE Slovak Open 2015 v Trnave. Tereza Mihalíková a Kristína Schmiedlová nestačili v semifinále na srbsko-chorvátsku dvojicu Kruničová/Martičová a prehrali 2:6, 6:7(2).

Čítať viac…

Semifinále štvorhry so Schmiedlovou a Mihalíkovou!

V piatok sa na EMPIRE Slovak Open 2015 odohrajú všetky štvrťfinálové zápasy dvojhry vrátane duelov Kruničovej a Smitkovej, ale aj dve semifinále štvorhry. V nich nastúpia talentované juniorky Kristína Schmiedlová a Tereza Mihalíková, ale o postup do finále debla sa pokúsi aj Lenka Juríková s Nemkou Friedsamovou.
 

Čítať viac…

Koviničová vyradila nasadenú trojku Koukalovú

O zatiaľ najväčšie prekvapenie na antukovom turnaji EMPIRE Slovak Open 2015 sa postarala Danka Koviničová z Čiernej Hory, ktorá hneď v 1. kole dvojhry zdolala skúsenú českú tenistku Kláru Koukalovú po víťazstve 6:1, 6:4. Lenka Juríková, ktorá sa dostala do hlavnej súťaže z trojkolovej kvalifikácie, v 1. kole neuspela a podľahla Češke Kateřine Vaňkovej.

Čítať viac…

Juríková so Šramkovou sú v hlavnej súťaži

Štvoricu Sloveniek v hlavnom pavúku dvojhry na EMPIRE Slovak Open 2015 doplnili dve ich krajanky. Lenka Juríková (24) sa tam nečakane prebojovala po triumfe vo finále kvalifikácie, keď zdolala Nemku Antoniu Lottnerovú 6:4, 7:5. Hneď na to na centrálnom dvorci TC EMPIRE Trnava uspela aj Rebecca Šramková (18), ktorá nedala šancu Maďarke Dalme Gálfi po výhre 6:2, 6:3.

Čítať viac…

Stránky