Wickmayerová postupuje, pridala sa aj Viktória Kužmová

Nasadená turnajová jednotka EMPIRE Slovak Open 2017 Yanina Wickmayerová z Belgicka postúpila v utorok do druhého kola antukového podujatia v Trnave. Nedarilo sa Slovenke Rebecce Šramkovej, obhajkyni minuloročného semifinále dvojhry, ktorá prehrala už v úvodnom dueli, podobne ako Anna Karolína Schmiedlová. Ďalšia domáca zástupkyňa Viktória Kužmová uspela v 1. kole.

Čítať viac…

Nabitý utorok, na centri hrajú Šramková, Kužmová aj Schmiedlová

Utorňajší program ženského antukového podujatia EMPIRE Slovak Open 2017 prinesie opäť skvelé zápasy vrátane tých slovenských. Na centrálnom kurte budú hrať Rebecca Šramková, Viktória Kužmová aj Anna Karolína Schmiedlová, ktoré sa pokúsia prebojovať do druhého kola najväčšieho ženského turnaja na Slovensku.

Čítať viac…

Šramková obhajuje v Trnave minuloročné semifinále dvojhry

Rebecca Šramková (19), ktorá v tomto roku zažiarila v slovenskom fedcupovom tíme na pôde Talianska, kde zdolala skúsenú Erraniovú aj Schiavoneovú, si pred rokom na EMPIRE Slovak Open zahrala v semifinále. Teraz sú ambície členky domácej akadémie vyššie a 120. hráčka sveta by rada vylepšila miestnu bilanciu.  „Myslím si, že fanúšikovia by mali prísť na turnaj preto, lebo uvidia kvalitný ženský tenis. Je naozaj nabitý kvalitnou účasťou a atmosféra bude super,“ povedala v rozhovore pre www.empireslovakopen.sk.

Čítať viac…

Konal sa žreb hlavnej súťaže, Šramková s Roygovou a Mihalíková s Vondroušovou

V nedeľu poobede sa konal v klube TC EMPIRE Trnava žreb hlavnej súťaže EMPIRE Slovak Open 2017. Ten prinesie viacero zaujímavých duelov prvého kola dvojhry. Rebecca Šramková si zmeria sily s piatou nasadenou Paraguajčankou Veronicou Cepede Roygovou, Tereza Mihalíková vyzve už v pondelok na kurte 14 nie skôr ako o 13:00 šiestu nasadenú Češku Markétu Vondroušovú.

Čítať viac…

Na EMPIRE Slovak Open 2017 sa hlási viacero hráčok z Top 100 vrátane Šramkovej a Wickmayerovej, hrať budú aj Watsonová a Mihalíková

O májový turnaj EMPIRE Slovak Open s dotáciou 100 000 USD je opäť veľký záujem aj medzi hráčkami Top 100 rebríčka WTA vo dvojhre. V sezóne 2017 bude podujatie na Slovensku opäť najväčším ženským tenisovým podujatím a je prísľubom kvalitného tenisu. Koná sa v trnavskom klube TC EMPIRE od 13. do 21. mája vrátane kvalifikácie.

Čítať viac…

V Trnave sú v semifinále Šramková aj Siniaková

V semifinále dvojhry na ženskom antukovom turnaji EMPIRE Slovak Open 2016 bude Slovenka Rebecca Šramková, ktorá nastúpi v sobotu od 11:00 proti Lotyške Sevastovovej. Ďalšou semifinalistkou je Češka Kateřina Siniaková, ktorá vyzve v ďalšom dueli na dvorcoch klubu TC EMPIRE Kazašku Diyasovú.

Čítať viac…

Vo štvrťfinále je Šramková, v piatok vyzve Kužmovú alebo Vondroušovú

Daždivé štvrtkové počasie umožnilo odohrať iba dva zápasy dvojhry na najväčšom ženskom slovenskom turnaji EMPIRE Slovak Open 2016. Na centrálnom dvorci sa z úspechu v 2. kole tešila Rebecca Šramková, ktorá zdolala Janu Čepelovú 7:5, 4:6, 6:3 a postúpila do štvrťfinále. To je na programe v piatok 13. mája v klube TC EMPIRE Trnava na Hajdóczyho ulici.

Čítať viac…

Šramková ide po trojsetovom boji ďalej, otáčala zo 4:6, 2:5

Hneď prvý duel utorňajšieho programu turnaja EMPIRE Slovak Open 2016 v Trnave bol napínavý, slovenskej tenistke Rebecce Šramkovej sa podaril výnimočný obrat. Otočila nepriaznivý vývoj zápasu prvého kola a postúpila cez českú súperku Barboru Krejčíkovú po triumfe 4:6, 7:6(6), 6:4.

Čítať viac…

Rebecca Šramková by chcela obhájiť v Trnave minimálne druhé kolo dvojhry

Rebecca Šramková (19) minulý rok v Trnave príjemne prekvapila, keď sa z kvalifikácie dvojhry dostala do druhého kola. Tam síce podľahla neskoršej semifinalistke Denise Allertovej 7:5, 3:6, 4:6, ale od víťazstva nebola ďaleko. Tohtoročné ambície členky EMPIRE Tennis Academy sú minimálne také, ak nie väčšie. Pomôcť by jej mohla aj zlepšená kondičná príprava.

Čítať viac…

Stránky