Kužmová v semifinále, v sobotu hrá po 12:00 proti Alexandrovovej

Slovensko bude mať zástupkyňu v semifinále dvojhry na najväčšom antukovom turnaji u nás. Medzi najlepšiu štvoricu EMPIRE Slovak Open 2018 v Trnave postúpila Viktória Kužmová, ktorá najprv vyhrala nad Američankou Madison Brengleovou 6:4, 7:6(1) a potom aj nad Švédkou Johannou Larssonovu 6:0, 7:6(4). V semifinále si zmeria sily s Ruskou Jekaterinou Alexandrovovou a druhú semifinálovú dvojicu obstarajú Paraguajčanka Cepedeová-Roygová a víťazka štvrťfinálového súboja medzi Ruskou Blinkovovou a Ukrajinkou Kalininovou (tie odohrajú od 12:00 už len tajbrejk 3.

Čítať viac…

Vondroušová vo štvrťfinále, Kužmová vypadla

Iba 17-ročná česká reprezentantka Markéta Vondroušová je už vo štvrťfinále EMPIRE Slovak Open 2017. Na stotisícovom antukovom podujatí v Trnave si poradila s Belgičankou van Uytvanckovou 6:4, 6:3. Uspela aj členka domácej medzinárodnej akadémie EMPIRE Tennis Academy Ons Jabeurová, ktorá vyradila kvalifikantku Antoniu Lottnerovú 7:6(4), 6:3. Slovenka Kužmová nestačila v 2. kole na Britku Watsonovú.

Čítať viac…

Wickmayerová postupuje, pridala sa aj Viktória Kužmová

Nasadená turnajová jednotka EMPIRE Slovak Open 2017 Yanina Wickmayerová z Belgicka postúpila v utorok do druhého kola antukového podujatia v Trnave. Nedarilo sa Slovenke Rebecce Šramkovej, obhajkyni minuloročného semifinále dvojhry, ktorá prehrala už v úvodnom dueli, podobne ako Anna Karolína Schmiedlová. Ďalšia domáca zástupkyňa Viktória Kužmová uspela v 1. kole.

Čítať viac…

Nabitý utorok, na centri hrajú Šramková, Kužmová aj Schmiedlová

Utorňajší program ženského antukového podujatia EMPIRE Slovak Open 2017 prinesie opäť skvelé zápasy vrátane tých slovenských. Na centrálnom kurte budú hrať Rebecca Šramková, Viktória Kužmová aj Anna Karolína Schmiedlová, ktoré sa pokúsia prebojovať do druhého kola najväčšieho ženského turnaja na Slovensku.

Čítať viac…

Vo štvrťfinále je Šramková, v piatok vyzve Kužmovú alebo Vondroušovú

Daždivé štvrtkové počasie umožnilo odohrať iba dva zápasy dvojhry na najväčšom ženskom slovenskom turnaji EMPIRE Slovak Open 2016. Na centrálnom dvorci sa z úspechu v 2. kole tešila Rebecca Šramková, ktorá zdolala Janu Čepelovú 7:5, 4:6, 6:3 a postúpila do štvrťfinále. To je na programe v piatok 13. mája v klube TC EMPIRE Trnava na Hajdóczyho ulici.

Čítať viac…

Čepelová vo štvrtok proti Šramkovej, Kužmová s Vondroušovou

Zaujímavé duely druhého kola, dokonca aj jedno štvrťfinále dvojhry sa bude hrať na turnaji EMPIRE Slovak Open 2016 už vo štvrtok 12. mája. Čepelová postúpila po zdolaní Mituovej 4:6, 6:4, 6:4 a v Trnave bude prvýkrát v 2. kole singla, v ktorom ju čaká od 12:00 h krajanka Rebecca Šramková.

Čítať viac…

V utorok v akcii až 5 Sloveniek, Rybáriková po piatej

Utorok 10. mája ponúkne na trnavskom antukovom turnaji EMPIRE Slovak Open 2016 nabitý program, vo dvojhre bude hrať až päť slovenských tenistiek. Všetky ich zápasy budú na centrálnom kurte a diváci uvidia v akcii aj fedcupové reprezentantky Magdalénu Rybárikovú a Terezu Mihalíkovú.

Čítať viac…

Slovenky proti sebe hneď na úvod, Rybáriková dostala Kužmovú

V nedeľu ôsmeho mája o 13:00 sa v priestoroch klubu TC EMPIRE Trnava konal žreb hlavnej súťaže EMPIRE Slovak Open 2016. Zúčastnili sa ho aj hráčky - zo Slovenska držiteľka voľnej karty Tereza Mihalíková, z Česka piata nasadená Kristýna Plíšková. Zo žrebu vzišli zaujímavé dvojice úvodného kola.

Čítať viac…