Kužmová s najcennejším titulom, je víťazkou EMPIRE Slovak Open 2018

Trnavský turnaj EMPIRE Slovak Open má po štyroch rokoch slovenskú víťazku vo dvojhre. Najväčšie antukové podujatie u nás, ktoré sa v tejto sezóne konalo po jubilejný 10. raz, ovládla 20-ročná Viktória Kužmová, ktorá vo finále zdolala Paraguajčanku Veronicu Cepedeovú-Roygovú 6:4, 1:6, 6:1. Pre Košičanku ide o najcennejší titul v jej doterajšej kariére.

Čítať viac…

Kužmová vo finále EMPIRE Slovak Open, v nedeľu hrá od 12:30

V nedeľňajšom finále dvojhry na turnaji EMPIRE Slovak Open 2018 bude mať zastúpenie aj Slovensko. O titul na najväčšom antukovom turnaji u nás si zahrá v klube TC EMPIRE Trnava 20. mája od 12:30 Viktória Kužmová, ktorá v sobotňajšom semifinále zdolala Rusku Jekaterinu Alexandrovovú po tuhom boji 7:5, 5:7, 6:4. V druhom semifinále zvíťazila Paragujčanka Veronica Cepedeová-Roygová nad Ruskou Annou Blinkovovou 6:3, 6:0 a vyzve Kužmovú. Finále sa vysiela aj na obrazovkách RTVS na Dvojke.

Čítať viac…

Kužmová v semifinále, v sobotu hrá po 12:00 proti Alexandrovovej

Slovensko bude mať zástupkyňu v semifinále dvojhry na najväčšom antukovom turnaji u nás. Medzi najlepšiu štvoricu EMPIRE Slovak Open 2018 v Trnave postúpila Viktória Kužmová, ktorá najprv vyhrala nad Američankou Madison Brengleovou 6:4, 7:6(1) a potom aj nad Švédkou Johannou Larssonovu 6:0, 7:6(4). V semifinále si zmeria sily s Ruskou Jekaterinou Alexandrovovou a druhú semifinálovú dvojicu obstarajú Paraguajčanka Cepedeová-Roygová a víťazka štvrťfinálového súboja medzi Ruskou Blinkovovou a Ukrajinkou Kalininovou (tie odohrajú od 12:00 už len tajbrejk 3.

Čítať viac…

Príďte v sobotu s deťmi na Family Day!

Deň plný zábavy sa každoročne koná v sobotu od skorého rána a je určený pre všetkých návštevníkov, ktorí zavítajú do tenisového centra EMPIRE Trnava. Teraz to je 19. mája od 10:00.

Na deti čaká nafukovací hrad, maľovanie na tvár, animátorky s množstvom zábavných hier, športové a pohybové súťaže a minitenis. Family Day vyvrcholí semifinálovými zápasmi dvojhry a finálovým zápasom štvorhry turnaja EMPIRE Slovak Open.

Čítať viac…

V piatok Kužmová aj Šramková, štvrtkový program zrušený

Upršané štvrtkové počasie nedovolilo v klube TC EMPIRE odohrať zápasy turnaja EMPIRE Slovak Open 2018 na antuke. Tie sa preto presúvajú na piatok 18. mája, začína sa na centri už od 10:30 slovensko-americkým duelom Viktória Kužmová a Madison Brengleová.

Potom na centrálny kurt nastúpi Slovenka Rebecca Šramková, ktorá vyzve Ukrajinku Anhelinu Kalininovú. Víťazky týchto stretnutí potom nastúpia aj na štvrťfinále dvojhry, takže odohrajú dva zápasy v jeden deň.

Čítať viac…

Šramková a Kužmová postúpili, vo štvrtok opäť hrajú na centri

Hneď prvý zápas stredajšieho programu na EMPIRE Slovak Open 2018 ponúkol výborný ženský tenis. V slovenskom derby proti sebe nastúpili od 11:00 Slovenky – druhá nasadená Anna Karolína Schmiedlová a držiteľka voľnej karty do hlavnej súťaže Rebecca Šramková, uspela druhá menovaná. Medzi postupujúce do 2. kola sa pridala aj ďalšia Slovenka Viktória Kužmová. Vo štvrtok 17. mája obe hráčky odohrajú duely 2. kola. Kužmová bude najprv nie pred 13:00 hrať na centrálnom kurte proti 5.

Čítať viac…

V stredu Schmiedlová so Šramkovou už od 11:00, odohrá sa 13 dvojhier

Program turnaja EMPIRE Slovak Open 2018 bude v stredu 16. mája nabitý, keďže sa v utorok pre dážď nemohol odohrať ani jeden duel. V akcii budú slovenské tenistky či zahraničné hviezdy.

Nasadená turnajová dvojka Slovenka Anna Karolína Schmiedlová si zmeria sily v úvodnom kole s členkou trnavskej EMPIRE Tennis Academy Rebeccou Šramkovou v stredu už od 11:00 na centrálnom kurte.

Čítať viac…

Stránky